1. Anasayfa
 2. Teknoloji

İzmir bölgesi BİM mağazalarında Anker robot süpürge satılacak

İzmir bölgesi BİM mağazalarında Anker robot süpürge satılacak
0

Genelde ülke çapında aktüel eser kampanyaları yapan BİM mağazaları bu kere bölgesel bir kampanyaya imza atıyor. İzmir Ayrancılar bölesinde Anker Eufy RoboVac robot süpürge satışta olacak.

İzmir’e özel robot süpürge

BİM ve Anker arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında İzmir Ayrancılar bölgesindeki 134 BİM mağazasında Anker Eufy RoboVac robot süpürge 6 taksitle satışa sunuluyor olacak. Bu Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova, Gaziemir, Karabaşlar, Torbalı, Tire, Ödemiş, Kuşadası, Seferihisar, Özdere ve Gümüldür BİM mağazaları yer alıyor.

Kızılötesi sensörleri ile yerde bulunan manileri ve köşeleri tespit eden Anker Eufy RoboVac, dar alanlarda sıkışmayı önlerken, saksı ve gibisi objelere çarpmadan süpürme sürecini gerçekleştiriyor. Böylece kullanıcının hiçbir müdahalesine gerek kalmıyor. Akıllı robot süpürge, gücü azaldığında ise kendi kendine şarj ünitesine geri dönüyor.

Düşük profilli tasarımı sayesinde mobilyaların altına çarçabuk girebilen Anker Eufy RoboVac, 1300Pa’lık güçlü emişe sahip toz toplayıcısı ve HEPA filtresi ile uçtan uca eksiksiz bir paklık sağlıyor.

Bugün itibariyle mağaza raflarına çıkmaya başlayacak olan Anker Eufy RoboVac robot süpürge için bir fiyat belirtilmemiş lakin piyasada 1500TL düzeyinden bulabilmek mümkün.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir