1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Hakan: Muhafız’ın ikinci dönemi yayınlandı

Hakan: Muhafız’ın ikinci dönemi yayınlandı
0

Birinci dönemi uzun müddet kendinden kelam ettirmeyi başaran Netflix’in birinci Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın yeni dönemi bugün yayınlandı. Geçtiğimiz yılın sonunda serüvenine başlayan dizi, ortada fazla vakit bırakmadan Muhafız’ın İstanbul için mücadelesini izleyicilere sunmaya devam ediyor.

40’ar dakikalık 8 bölüm

Yeni dönem her biri 40 ila 50 dakika ortasında 8 bölümden oluşuyor. Diziyi takip edenlerin hatırlayacağı üzere evvelki dönem finali Ölümsüzler’in uyanmasıyla son bulmuştu. İstanbul’u yok etmeyi planlayan Ölümsüzler’i durduracak kişi ise Çağatay Ulusoy tarafından canlandırılan Hakan karakteri. Birinci dönemden hatırladığımız Hazer Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin üzere kıymetli isimlere yeni dönemde Engin Öztürk, Boran Kuzum, Ayşe Melike Çerçi ve Burçin Terzioğlu dahil oluyor.

Diziye yeni katılan isimlerle birlikte Ölümsüzler ile Hakan ortasındaki gayretin katlanarak arttığını söyleyebiliriz. Sadık olanlar halinde isimlendirilen şahıslar ise Hakan’a bu çabasında yardımcı olacaklar. Ayrıyeten Hakan’ın abisi rolünde yer alan Engin Öztürk de yeni dönemin kilit noktalarından.

Hakan: Muhafız’ın yeni dönemine bu ilişki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten daha evvel izlemediyseniz ikinci dönem fragmanını ise aşağıda izleyebilirsiniz. Türkiye ile birlikte tüm Dünya’ya da sunulan Hakan: Muhafız’ın yeni dönemi nasıl reaksiyonlar alacak çok yakında göreceğiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir