1. Anasayfa
 2. Marka

TikTok Marka Pazarlama Stratejisi İçin İçerik İnovasyonunu Başlattı

TikTok Marka Pazarlama Stratejisi İçin İçerik İnovasyonunu Başlattı
TikTok Marka Pazarlama Stratejisi İçin İçerik İnovasyonunu Başlattı
0

Kısa formlu mobil videoların dünyadaki öncü hedefi olan TikTok (TT), bugün pazarda reklamda Kullanıcı Tarafından Üretilen İçeriğin (UGC) gücünü kullanma konusunda Hindistan markalarına yönelik vizyonunu sergiledi. 

ByteDance Hindistan Başkanı Sachin Sharma, açılış konuşmasını yaparken, pazarlamacılara, markaları hedef kitlelerine bağlamanın geleceği için Kullanıcı Tarafından Üretilen İçeriğin ne olduğuyla ilgili pazarlamacılara hitap etti.

Yenilikçi düşüncenin öncülüğünde TT, Hindistan’a çığır açan içerik ve yaratıcılık tarafından yönlendirilen çeşitli dijital çözümler getiriyor. Reklamda: teknoloji Yeni Delhi, TT, dijital reklamcılığın gelişen manzarasını ve sosyal medyaya katılan ilk internet kullanıcılarının nasıl yararlanabileceğini gösterdi. TikTok ayrıca Hindistan’daki markalarla “Z” kuşağı için yeni katılım kurallarına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Gelecek burada: UGC ile marka katılımını ve tüketici güvenini arttırmak: 
SINC’yi (Kısa Biçimli, Etkileyici Tahrikli, Yerli ve Ortak) seven Z kuşağı ile eşzamanlı olarak farklı reklamcılık gereksinimlerini karşılamak bugün markalar için çok önemlidir. TikTok bu ihtiyacı anlıyor ve reklamın etkisini daha da artırmak için kısa videolar, Marka Alımı ve Yayın İçi Yerel Video ile marka geliştirme için çözümler sundu. 

Tiktok Pazarlama Stratejileri
Pazarlama Stratejileri

Tiktok Marka Alımı

Marka Alımı, dijital trafik için bir kapıdır ve tam ekran dikey göstergeyle, reklamverenlerin marka gösterimini elde etmek için baskın bir görsel konum almalarına yardımcı olur. Yayın İçi Yerli Video, kullanıcıların daha derinlemesine etkileşimlerini tetiklemek için tasarlanmış reklamlar için daha sürükleyici, orijinal ve etkileşimli bir yol sağlar.

Yeni nesil yaratıcılar için tasarlanan kısa biçimli videolar, kullanıcıları tutku ve yaratıcı ifadelerini TikTok aracılığıyla paylaşmaya teşvik ediyor. Hedef kitleyle anında bağlantı kurarak, TikTok’s Hashtag Mücadeleleri dünya çapında bir kült haline geldi. 

Reklam Satış ve Müşteri Desteği Başkanı Sachin Sharma, “Kullanıcı Tarafından Üretilen İçerik (UGC), Hindistan’daki ilk internet kullanıcıları için dünyadaki en yüksek veri tüketicisi haline gelen yeni giriş noktası haline geldi. Bir pazarlamacı olarak, markanızın hedef kitlenize etkin bir şekilde bağlanmasını sağlamak çok önemlidir; bu, markaların TikTok gibi platformlara ve sunduğu geniş ve yenilikçi dijital reklam çözümlerine bakmaya başlamasının tam zamanıdır. ”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir