1. Anasayfa
 2. Pazarlama Haberleri

Vevo, CTV ağı genelinde programatik satın almayı genişletmek için PubMatic ile iş birliği yapıyor

Vevo, CTV ağı genelinde programatik satın almayı genişletmek için PubMatic ile iş birliği yapıyor
0

Geleceğin dijital reklamcılık tedarik zincirini sunan bağımsız teknoloji şirketi PubMatic, müzik video ağı Vevo ile ortaklık kurdu.

İşbirliği, Vevo için programatik CTV büyümesinin hızlandırılmış bir aşamasına olanak tanıyacak ve reklamverenlerin premium kitaplığı genelinde ölçeklendirilmiş erişimi artırmasına olanak tanıyacak.

Vevo’nun küresel ağı 800.000’den fazla videoyu kapsıyor ve aylık ortalama 25 milyar görüntülemeye ulaşıyor. PubMatic ile ortaklık, dünya çapındaki medya alıcıları için Vevo’nun geniş, yüksek kaliteli CTV envanterine benzeri görülmemiş bir erişim sunacak. PubMatic’in büyük talebinden, gelişmiş programatik ticaret yeteneklerinden ve stratejik tedarik yolu optimizasyonu (SPO) ilişkilerinden yararlanan Vevo, önemli reklam avantajlarından yararlanırken, geniş bir hedef kitle yelpazesine hedefli reklamları etkileşimli, sürükleyici ve marka açısından güvenli ortamlarda sunmak için zengin fırsatların kilidini açacak. verim kazançları.

Entegrasyon, Vevo’nun giderek daha geniş video dağıtımı ve para kazanma yaklaşımının ısrarlı gelişimi yoluyla her yerde bulunma hedefiyle yakından örtüşüyor. Vevo TV uygulamasından erişilebilen içeriği, 20’den fazla benzersiz Ücretsiz Reklam Destekli TV (FAST) kanalı ve YouTube gibi sosyal platformlarla Vevo, önceki doğrudan satış başarısını daha da artırarak farklı türdeki satış ortamlarına katılımını artırıyor. PubMatic’in platformu aracılığıyla envanterin çeşitli talep ortakları için programlı olarak erişilebilir olmasını sağlamak.

Yeni ortaklık, medya alıcılarına Vevo’nun birinci sınıf envanterine erişim olanağının yanı sıra PubMatic’in yatırım getirisini (ROI) artırmasıyla bilinen son teknoloji adreslenebilirlik ve şeffaflık çözümlerine erişim sağlıyor.

PubMatic’in CTV/OTT ve Video Küresel Başkan Yardımcısı Nicole Scaglione şunları söyledi: “Bu işbirliği birçok açıdan önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Ortaklık, verimli, şeffaf ve birinci sınıf envanter tedariki gerekliliğini yerine getirerek daha fazla büyüme ve inovasyona olanak sağlayacak. Programatik alıcıları yüksek değerli müzik videosu envanteriyle buluşturmamıza olanak sağlamanın yanı sıra, PubMatic’in CTV alanında lider güç olarak konumunu güçlendirerek mevcut ve yeni CTV oynatıcıları için tercih edilen bir platform olarak konumumuzu güçlendiriyor. Hem alıcılar hem de satıcılar için reklam gelirini optimize eden ticareti güçlendirmede önemli bir rol oynamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Vevo’nun Gelir, Dağıtım ve Veri Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Natalie Gabathuler-Scully şunları söyledi: “Bu ortaklık, Vevo’nun küresel düzeyde sağlayabildiğimiz reklam fırsatlarını önemli ölçüde artırmasına ve programatik işimizi ileriye taşımasına olanak tanıyacak. PubMatic’in kapsamlı tercih edilen talep ilişkilerinden yararlanmak, özellikle TV uygulamamız ve dünya çapında 35’ten fazla CTV platformundaki FAST kanallarımızda para kazanma yaklaşımımızı önemli ölçüde artıracaktır.”

Önde gelen küresel markaların bu gibi konuları şahsen tartıştığını duymak ister misiniz? Dijital Pazarlama Dünya Forumu (#DMWF) Avrupa, Londra, Kuzey Amerika ve Singapur hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir