1. Anasayfa
  2. Hizmet Şartları

Hizmet Şartları


Hizmet Şartları (“Şartlar”)
Son güncelleme tarihi: 03 Ekim 2018

İşletme Blogu (“biz”) tarafından işletilen https://www.sezginkoyun.com/ web sitesini (“Servis”) kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını (“Şartlar”, “Hizmet Şartları”) dikkatlice okuyunuz.

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu Şartları kabul ettiğinize ve bu Şartlara uygunluğunuza bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya bunları kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, İşletme Blogu tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

İşletme Blogu, herhangi bir üçüncü şahıs web sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca, İşletme Blogu’nun, söz konusu içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlardan kaynaklandığı ya da bunlarla bağlantılı olduğu ya da bunlardan kaynaklandığı ya da bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar ya da kayıptan doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve taahhüt etmektesiniz.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Şartları ihlal etmeniz de dahil olmak üzere, herhangi bir sınırlama olmaksızın, herhangi bir nedenle, önceden haber vermeksizin ve derhal Hizmetimize erişimimizi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Şartların feshedilmeden devam ettirilmesi gereken Şartların tüm hükümleri, sınırlama olmaksızın, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Geçerli Kanun

Bu Hükümler, kanun hükümleri ihtilafı göz önüne alınmaksızın, Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmet ile ilgili olarak aramızda olabilecek herhangi bir önceki sözleşmenin yerine geçer ve bunları değiştirir.

Değişiklikler

Bu Şartları istediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir revizyon materyal ise, yürürlüğe girecek yeni şartlardan en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişikliği oluşturan şey, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu düzeltmeler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, gözden geçirilmiş şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Paylaş