1. Anasayfa
 2. Teknoloji

İnstagram Sadece Arkadaşlarla Hikayeleri Paylaşma Özelliği

instagram hikayeler sadece arkadaşa nasıl paylaşılır? İnstagram, hikayeler üzerinde yeni bir özellik geliştirdi. İstenmeyen arkadaşlara hikayeyi gizleme nasıl yapılır?

İnstagram Sadece Arkadaşlarla Hikayeleri Paylaşma Özelliği
0

İnstagram Hikayeleri Nasıl Gizlenir?

İnstagram, kullanıcıların İnstagram Hikayeleri içerikleri için kitleyi kısıtlamalarını sağlayacak yeni bir seçenek ekledi . Şimdi, İnstagram Hikayelerinizi daha özel bir grupta paylaşmak istiyorsanız, kullanıcıları daha hızlı ve düzenli olarak hızlı güncellemeleri paylaşmaya teşvik edebilirsiniz.

İnstagram Sadece Seçilmiş Arkadaşlarla Hikayeleri Paylaşma Özelliği

Yukarıda gösterildiği gibi, yeni seçenek kullanıcıların belirli arkadaş gruplarının listelerini oluşturmasını sağlar. Bu, Hikayelerinizi göndermek için gittiğinizde paylaşım seçenekleri olarak görünecektir (son karenin en altındaki ‘Yakın Arkadaşlar’ grubunu görebilirsiniz). Bu, tüm Hikayelerinizi herkesle paylaşmak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Bu, daha önce de belirtildiği gibi, daha fazla kullanım seçeneğinin açılmasına neden olabilir.

“Sadece yakın arkadaş listenizi görebiliyorsunuz ve hiç kimse eklenmek istemeyebilir, bu yüzden istediğiniz zaman rahat bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Hikayeleri paylaştığınızda, yalnızca yakınlarınızla paylaşma seçeneğini göreceksiniz. Arkadaş listesi sizi listeye eklediyse, hikayelerini görüntülerken yeşil bir rozet görürsünüz. Ayrıca, Hikayeler tepsisinde profil fotoğraflarının çevresinde yeşil bir halka görürsünüz.”

thumbnail
Önerilen Yazı
İnstagram Video – Fotoğraf – Hikaye İndirme Programları

Bu seçenek, daha geniş sosyal medya trendleri doğrultusunda daha özel paylaşımlara doğru ilerler. En iyi mesajlaşma uygulamalarının artık en üst düzeydeki sosyal ağlardan daha fazla kullanıcısı var ve artık mesajlar ve özel gruplar dahilinde giderek artan bir etkileşim gerçekleşiyor. İşte bu yüzden Facebook, Messenger ve WhatsApp’tan para kazanmanın yeni yollarını bulmak için çok çalışmakta ve grup kullanımına daha fazla önem vermek – sosyal medya genel olarak evrimleştikçe, insanlar her şeyi herkesle paylaşmanın potansiyel olumsuz yönlerinden daha fazla haberdar olduklarını çevrimiçi ve çoğu geri çekmeye çalıştı.

Özellikle İnstagram üzerinde özel paylaşımlar sürekli olarak artmaktadır – tüm İnstagram kullanıcılarının yaklaşık yarısı platformun mesajlaşma seçeneklerini de kullanmaktadır. Önceki raporlar ise platformda paylaşılan mesajların% 85’inin aynı üç arkadaşa dağıtıldığını göstermiştir. daha samimi paylaşım isteğinin altını çiziyor.

İnstagram Hikayeler Özelliği

Gerçekten de, trendler ve gelişim göz önüne alındığında, İnstagram için bu uzun sürenin bu kadar uzun sürdüğü şaşırtıcıdır, ancak seçeneğin mantığı oldukça açıktır. Artık kitlelerinizi ayırabilir ve istediğiniz her şeyi paylaşmak için daha özgür hissedebilirsiniz. Bu, birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılanmayacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir