İnstagram Hikayelerine ‘Geri Sayım’ Etiketini Ekliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

İnstagram Hikayelerine ‘Geri Sayım’ Etiketini Ekliyor

İnstagram da geri sayım özelliği nasıl olur? İnstagram hikayelerinde geri sayım özelliğini devreye soktu. Bu özellik işletmeler içinde işe yarayacak.

0

İnstagram, seçilen bir etkinlik için bir zamanlayıcı gösteren hikayeleri için yeni bir ‘Geri Sayım’ etiketini ekledi.

İnstagram hikayelerine geri sayım özelliği

Yeni seçenek ilk olarak sosyal medya uzmanı Matt Navarra tarafından belirlendi ve yeni işlevselliklerin (ve ekran görüntülerinin) ardı arkası için daha sonradan ekibine tam kredi verildi.

İnstagram Hikayelerinde Geri Sayım Nasıl Yapılır?

Burada görebileceğiniz gibi, Geri Sayım etiketi artık Hikayeler etiket çerçevesinde kullanılabilir. – onu seçin, ardından geri sayımın bitiş tarihini ve saatini ve çıkartmanın rengini seçebilirsiniz. Daha sonra etiketi hikayenize ekleyebilirsiniz – ancak asıl anahtar unsur şudur:

İnstagram hikayeleri geri sayım özelliği

Bir kullanıcı geri sayım etiketine dokunduğunda, geri sayım bittiğinde veya geri sayımı takipçileriyle paylaşmak için bir hatırlatıcı ayarlama seçeneği sunulur.

Bu, markalar için harika bir ek seçenek olabilir – şimdi, yaklaşan ürün lansmanları veya satış etkinlikleri için hatırlatıcılar ayarlayabilecek ve hayranlarınızla bağlantı kurarak tarih ve zaman konusunda farkındalıklarını korumalarına yardımcı olacaksınız.

Bunun kullanılabileceği çok çeşitli yollar var: Yaklaşan bir Twitter sohbeti için hatırlatıcılar oluşturun, kullanıcıların ayarlarını gözden geçirmelerini sağlayın, hedef kitlenizin yaklaşan etkinliklerle birlikte ilerlemesine yardımcı olun ve daha birçok seçenek göz önünde bulundurun.

2019 için Instagram Hikayeler pazarlama yaklaşımınıza eklemek için bir başka araçtır.

Geri sayım etiketi artık Instagram Hikayelerinde mevcuttur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yorumla

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.