1. Anasayfa
 2. Teknoloji

En İyi 5 Apple Aksesuarları

En İyi 5 Apple Aksesuarları
0

Her geçen gün kullandığımız teknolojilere yardım edecek aksesuarlar üretilmekte ve geliştirilmektedir. En iyi 5 apple aksesuarları adındaki yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Crazybaby Air 1S Kablosuz Kulaklık

 

Crazybaby Air 1S Kablosuz Kulaklık
Crazybaby Air 1S Kablosuz Kulaklık

Apple aksesuarları yazımızın ilk ürünü bir kablosuz kulaklık.

Crazybaby Air 1S, spor yapmak için tasarlanmış gerçek bir kablosuz

kulaklıktır ve Hi-Fi ses kalitesi sunar. Öne çıkan özellikleri;

Hafif: Crazybaby Air 1S’nin tek bir kulaklığı, yalnızca 4,5 gr ağırlığında tek bir kağıt yaprak kadar hafiftir. Böyle hafif bir şey, kulaklıklarınız tarafından rahatsız edilmeden ter atmanıza olanak tanır.

Gelişmiş Bluetooth Bağlantısı: Crazybaby Air 1S, geniş bant genişliğine, yüksek sinyal alım verimliliğine ve 15 metrelik mesafede sağlam ve güçlü bir bağlantıya sahip olan, yüksek kaliteli akıllı telefonlarınkinden aynı PIFA antenini kullanıyor.

12 saate kadar Pil Ömrü ve Daha Hızlı Şarj: Crazybaby Air 1S’nin taşınabilir şarj kapsülü, 12 saate kadar etkileyici bir pil ömrü sunar. Crazybaby Air 1S, ortalamaya göre% 30 daha yüksek bir şarj verimliliği sunuyor. Sadece 5 dakika şarj etmek bataryayı % 20’ye kadar doldurur.

Ergonomik Tasarım: Crazybaby Air 1S, CrazyBaby® tarafından Air’in klasik ödüllü ergonomik tasarımını koruyor. Her kulaklık, kulak kanalına rahat ve güvenli bir şekilde oturur. Düşmeyi önleyici tasarım, en zorlu egzersizlerinizde bile kendinizi tamamen silmenizi sağlayarak stabiliteyi en üst düzeye çıkarır.

Kolaylaştırılmış Tasarım: Crazybaby Air 1S’in hafifçe çökelen düğmeleri kulaklıkları düzene sokar. Bu eşsiz tasarım, yüksek hızda hareket ederken, odaklanmaya ve daha fazla çalışmanıza izin veren, rüzgar geçirmez ve gürültü yalıtımı özelliklerine olanak tanır.

Su ve Ter geçirmez: Crazybaby Air 1S’nin yapım kalitesi su ve ter direnci için IPX6 olarak değerlendirilmiştir. Ne yağmur ne de ter, keyfinizi bozmaz.

Karbon Nanotüp Diyafram: Crazybaby Air 1S,% 99.8 saflık seviyesinde son teknoloji karbon nanotüp diyafram teknolojisini kullanır. Bu teknoloji diyaframın tüm frekans bandında ultra düşük bozulma ve mükemmel ses çıkışı elde etmesini sağlar. Ayrıca ses bobininin hassas konumu harici gürültüyü azaltır.

Bas Optimizasyonu: Crazybaby Air 1S, kulaklık çipinin DSP (Dijital Sinyal İşleme) teknolojisi sayesinde hoş bir motive edici bas çıkışı sağlar. Ergonomik tasarım, kulaklık ve kulak kanalı arasında iyi bir kapalı boşluk oluşturmaya, ses dalgası yansımasını ve bas performansını optimize etmeye yardımcı olur.

3D Sanal Surround Ses: Crazybaby Air 1S’nin yerleşik algoritması, senfoniden yağmur seslerine zengin katmanlı bir dinleme deneyimi için 3D sanal surround sesi simüle eder. Gelişmiş varlık hissi sizi sesin üretildiği yere büyülü bir şekilde götürür.

Crazybaby Air 1S Ürün İnceleme Videosu

Apple aksesuarları yazımızdaki bu ürünle igileniyorsan;

Fiyat: 159 $

Renk: Star Gray

Ürün Websitesi: https://crazybaby.com/air-1s

Yubico NEO 5

Yubico Nedir?

Yubico, bilgisayarlara, mobil cihazlara, sunuculara ve internet hesaplarına basit ve güvenli erişim için yeni global standartları belirleyen bir firmadır.

Şirketin temel icadı olan YubiKey, herhangi bir sayıda BT sistemi ve çevrimiçi hizmette basit bir dokunuşla güçlü donanım koruması sağlıyor. Yubicos’un taşınabilir donanım güvenlik modülü olan YubiHSM, sunucularda saklanan hassas verileri korur.

Yubico, FIDO2 ve FIDO Universal 2. Faktor açık kimlik doğrulama standartlarına önde gelen bir şirkettir ve şirketin teknolojisi, dünyanın en büyük 10 internet markasının 9’u ve 160 ülkede milyonlarca kullanıcı tarafından konuşlandırılmakta ve sevilmektedir.

YubiKey 5 Serisi

YubiKey 5 Serisi
YubiKey 5 Serisi

Apple aksesuarları yazımızın ikinci ürünü bir güvenlik cihazı.

YubiKey 5 Serisi, zayıf parola tabanlı kimlik doğrulamasını güçlü donanım tabanlı kimlik doğrulamasıyla değiştirme yeteneğine sahiptir. Yubico, yalnızca bugünün kimlik doğrulama senaryoları için değil, aynı zamanda mevcut çözümlerden hızlı bir girişin geleceğine kadar olan boşluğu doldurmaya yardımcı olan kimlik doğrulama teknolojileri oluşturmaya devam ediyor. YubiKey 5 serisi, YubiKey’den beklenen kullanım kolaylığı, yüksek güvenlik seviyesi ve dayanıklı yapısı ile ek kimlik doğrulama ve iletişim arabirimi işlevselliği sunar.

Microsoft Identity Division Kurumsal Başkan Yardımcısı Alex Simons, “Parolasız giriş, iş kullanıcılarının ve tüketicilerin uygulamalara ve hizmetlere güvenli bir şekilde nasıl giriş yapacağı konusunda muazzam bir değişiklik getiriyor” dedi. “FIDO2 ile Microsoft, YubiKey 5 gibi cihazların desteğiyle parola tabanlı oturum açmalara olan bağımlılığı kaldırmak için çalışıyor.”

YK 5 Serisi, kimlik avı ve hesap alımlarına karşı üstün bir savunma sağlar, güçlü kimlik doğrulamasına uyum sağlar ve BT maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Öne çıkan özellikleri;

Desteklenen protokoller: FIDO2, FIDO U2F, akıllı kart (PIV), Yubico OTP, OpenPGP, OATH-TOTP, OATH-HOTP ve Mücadele Yanıtı
Kriptografik anahtarları korumak ve kriptografik işlemleri işlemek için güvenli öğe donanımı
Kripto Algoritmaları: RSA 4096, ECC p256, ECC p384
Arabirim: USB-A, USB-C ve NFC (yalnızca YubiKey 5 NFC’de kullanılabilir)
Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, Chrome OS, Android ve iOS işletim sistemlerinde ve büyük web tarayıcılarında çalışır.
ABD ve İsveç’te üretildi ve programlandı.

Yararları

Güçlü tek faktör, iki faktörlü donanım ve çok faktörlü kimlik doğrulama
Tek bir dokunuşla veya NFC özellikli cihaza kolay ve hızlı kimlik doğrulama
BT operasyonel maliyetlerini azaltır
Tek anahtarda çok protokollü destek
Darbeye dayanıklı ve su geçirmez
Bir Zaman Şifresi yazmadan dört kat daha hızlı
Pil veya ağ bağlantısı gerektirmediği için her zaman açık ve erişilebilir

YubiKey 5 Serisi Ürün İnceleme Videosu

Apple aksesuarları yazımızdaki bu ürünle igileniyorsan;

Fiyat:  $45 US ‘dan başlayan fiyatlar

Ürün Websitesi: Satıl Al

Mio MiVue 792 WIFI Dash Cam

Mio MiVue 792 WIFI Dash Cam
Mio MiVue 792 WIFI Dash Cam

Apple aksesuarları yazımızın üçüncü ürünü bir kamera.

Düşük ışık koşullarında kaliteli görüntü: Yüksek kaliteli STARVIS CMOS – özellikle düşük ışık koşullarında üstün kontrast, net ve zengin renkler barındırır. En yakın kızılötesi menzil, sizi bir çizgi kamerada olabildiğince gece görüşüne yaklaştırır.

En iyi şekilde sadelik: Verilerin saklanması karmaşık olmamalıdır. Ve bu MiVue 792 WIFI Pro ile değil: sadece dahili WIFI üzerinden kayıtlarınızı doğrudan MiVue App’e yedekleyin ve kayıtlarınızı telefonunuzda izleyin. Kolay.

Güvenliğiniz için oluşturuldu: Uyarılar ve hatırlatıcılar, hedefinize güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için vardır. Bu nedenle, MiVue 792 WIFI Pro önceden yüklenmiş Gelişmiş Sürücü Yardımı Sistemlerine sahiptir. MiVue 792 WIFI Pro’nun amacı sizin güvenliğinizdir.

Güvenliğiniz önce gelir: Yollar değişir, ancak bu, cihazınızın güncel kalmadığı anlamına gelmez. MiVue 792 WIFI Pro güvenlik kamerası uyarıları, cihazın kullanım ömrü boyunca aylık olarak güncellenir.

Şıklık ve boyut: Bir çizgi kameranın şık olmamasının bir nedeni yok. MiVue 792 WIFI Pro kompakt, şık ve sağlamdır: dikkatinizin dağılmasına neden olmadan ön camınıza monte edilir ve kullanılmadığı zaman aracınızın torpido gözünde saklanabilir.

Mükemmel görüntü detayı: MiVue ™ 792 WIFI Pro ile bir detayı asla kaçırmayın. Kameraya yerleştirilen cihaz, saniyede 60 kare çekimi çeker, böylece, nerede olursanız olun, yolda her detayın, bir hak talebinde bulunmanıza yardımcı olmak için yakalanıp saklandığından emin olabilirsiniz.

Dahili GPS ile kolaylık: GPS modülü, piyasadaki diğer çizgi kameralardan farklı olarak, tamamen arka camın içine yerleştirilmiştir, böylece harici kutular takılı değildir. Her kayıtta konumunuz ve hızınız kaydedilir.

MiVue ™ 792 WIFI Pro Ürün İnceleme Videosu

Apple aksesuarları yazımızdaki bu ürünle igileniyorsan;

Fiyat: $189 US

Ürün Websitesi: Satın Al!

Anker Nebula Capsule

Anker Projektör
Anker Projektör

Apple aksesuarları yazımızın dördüncü ürünü bir projeksiyon.

Anker Bulutsusu Kapsülü, yakındaki duvarlara ve tavanlara kablosuz olarak yansıtmanızı sağlayan dahili 5W hoparlör ve 5200mAh pil ile 854×480 piksel projektördür.

Öne çıkan özellikleri;

Soda Can Tasarım: 15 oz’den az ağırlık. Şık. Kompakt. Taşınabilir.

Olağanüstü Resim: DLP IntelliBrightTM Teknolojili 100 “e kadar

İnanılmaz 360 ° Hoparlör: Nerede oturursanız olun, kalp çarpma sesi.

Genişletilmiş Çalma Süresi: 4 saate kadar video ve 30 saat kesintisiz müzik.

Android 7.1: En son uygulamaları doğrudan Netflix ve Youtube dahil olmak üzere Capsule’den çalıştırın.

Toplam Bağlantı: Airplay ve Miracast, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI ve USB ile ekran yansıtma.

Anker Nebula Capsule Ürün İnceleme Videosu

Apple aksesuarları yazımızdaki bu ürünle igileniyorsan;

Fiyat: $349 US

Renk: Siyah

Ürün Websitesi: Satın Al!

Anker PowerWave 7.5 Pad

Anker PowerWave 7.5 Pad
Anker PowerWave 7.5 Pad

Apple aksesuarları yazımızın son ürünü bir pad.

USB-C şarjının bir iPhone’u şarj etmenin en iyi yolu olduğunu düşünürken, kablosuz şarj işlemi iPhone’u geceleri şarj etmenin veya masanızın üstünde oturmanın iyi bir yoludur.

PowerWave 7.5 Pad, gelişmiş bileşenlerden ve son teknoloji ürünü soğutma sistemlerinden yararlanarak diğer kablosuz şarj cihazlarına göre yüzde 30 daha hızlı şarj olan WaveBoost teknolojisine sahiptir. Sessiz soğutma fanı sadece şarj cihazını serin tutmaz, aynı zamanda şarj cihazının mümkün olan en yüksek hızda şarj etmesini sağlar.

Öne çıkan özellikleri;

Hızlı Kablosuz Şarj: Yüksek verimli yonga seti ve üstün kaliteli bileşenler, her seferinde güvenilir, yüksek hızlı şarj sağlar.

Dahili Soğutma Fanı: PowerWave, kendi sınıfında yerleşik bir soğutma sistemine sahip olan, yüksek hızlarda şarj ederken yavaşlama ve aşırı ısınmayı önleyen tek şarj cihazıdır.

Üstün Güvenlik: Akıllı teknoloji pil durumunu belirler ve yalnızca kaç kez şarj ederseniz edin, telefonunuzu güvende tutarak yalnızca uygun voltajı yönetir.

LED Göstergesi: Yumuşak LED, akan form faktörü ve işlev-birinci tasarım ile sorunsuz bir şekilde karıştırılırken şarj durumunu gösterir.

Anker PowerWave 7.5 Pad Ürün İnceleme Videosu

Apple aksesuarları yazımızdaki bu ürünle igileniyorsan;

Fiyat: $59,90 US

Renk: Beyaz

Ürün Websitesi: Satın Al!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir