1. Anasayfa
 2. Pazarlama Haberleri

Acquia marka yönetimi yeteneklerini geliştiriyor

Acquia marka yönetimi yeteneklerini geliştiriyor
0

Dijital deneyim uzmanı müktesebathsa, dijital varlık yönetimi çözümü Acquia DAM için portföyünü genişleten iki yeni entegrasyonu duyurdu. marka YönetimiYetenekler.

Acquia Campaign Studio, Adobe Stock ve Google Translate ile yapılan bu entegrasyonlar, dijital kanallarda tutarlı bir marka deneyimi sürdürmenin karmaşıklığını azaltır, pazarlama ve yaratıcı ekiplere zaman kazandırır ve içerik varlıklarından en fazla değeri elde etmelerine yardımcı olur.

Acquia DAM Pazara Çıkış Başkan Yardımcısı Jake Athey şunları söyledi: “Günümüzde marka liderleri daha yaratıcı olmaları ve dijital içerik varlıklarını yeni şekillerde kullanmaları için ekiplerine özgürlük sağlamanın yollarını arıyor.

“Bu yeni entegrasyonlar, müşterilerin daha kısa sürede daha iyi bir marka deneyimi sunmak için dijital içerik kullanımlarını dijital kanallar ve bölgeler arasında ölçeklendirmelerine yardımcı oluyor.”

Acquia DAM artık şirketin tam ölçekli pazarlama otomasyon çözümü olan Acquia Campaign Studio ile entegre oldu. Entegrasyon, Acquia’nın anında arama bağlayıcı aracından yararlanır; böylece bir kullanıcının Campaign Studio içindeki DAM bağlayıcısında kimliği doğrulandıktan sonra Campaign Studio’nun e-posta ve açılış sayfası oluşturucularında istediği varlığı arayabilir, görüntüleyebilir ve seçebilir. E-posta ve açılış sayfası oluşturucularındaki resimler, Acquia DAM’de güncellendiğinde dinamik olarak değişir. Yeni entegrasyonla pazarlama ekipleri zamandan tasarruf ediyor ve marka dışı içerik kullanma olasılığını azaltıyor. Bu, franchise’ları veya distribütörleri destekleyecek yüzlerce veya binlerce bulut sunucusuna sahip markalar için özellikle değerlidir.

Adobe Stock entegrasyonu, müşterinin yeni lisanslanan Adobe Stock varlıklarını Acquia DAM ile otomatik olarak senkronize ederek temel meta verileri getirir ve daha sorunsuz iş akışları sunar. Yaratıcı profesyoneller, hangi tür Adobe Stock varlıklarının izleneceğini ve senkronize edileceğini seçebilir ve entegrasyon, Acquia DAM’de dosya kopyalama ve sınıflandırma işlemlerini gerçekleştirir. Getty Images ve Shutterstock ile entegrasyonlar da mevcuttur.

Acquia ayrıca markalı içeriğin erişilebilir, aranabilir ve çeşitli kullanıcı grupları için alakalı olmasını sağlamak amacıyla Acquia DAM’i Google Translate ile entegre etti. Müşteriler artık Acquia DAM içindeki seçilen meta veri alanlarındaki metni otomatik olarak çevirmek için Google Translate’i kullanabilir. DAM, bu alanları 20’ye kadar dile çevrilmiş içerikle otomatik olarak yeniden doldurur.

Acquia DAM, bağımsız bir çözüm olarak veya Drupal gibi içerik yönetim sistemleriyle veya Acquia Dijital Deneyim Platformu’ndaki (Acquia DXP) diğer ürünlerle birlikte kullanılabilir.

Önde gelen küresel markaların bu gibi konuları şahsen tartıştığını duymak ister misiniz? Dijital Pazarlama Dünya Forumu (#DMWF) Avrupa, Londra, Kuzey Amerika ve Singapur hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir