1. Anasayfa
 2. Pazarlama Haberleri

Crimtan ve Fast Train Media, seyahat reklamlarında devrim yaratmak için iş birliği yapıyor

Crimtan ve Fast Train Media, seyahat reklamlarında devrim yaratmak için iş birliği yapıyor
0

Programatik reklamcılık uzmanı Crimtan, reklam teklifini desteklemek için yenilikçi küresel seyahat rehberleriyle tanınan Fast Train Media ile işbirliği yaptı.

Fast Train Media, dünyanın en pahalı şehirlerinden bazılarına yönelik ilgi çekici ve değer odaklı rehberler hazırlama konusunda uzmanlaşmıştır. Stratejik ortaklık, Fast Train Media’nın zengin birinci taraf verilerinin yanı sıra Crimtan’ın programatik reklamcılıktaki uzmanlığından yararlanarak reklamverenlere son teknoloji dijital reklamcılık çözümleri sağlıyor. Fast Train Media, aylık ortalama 1,2 milyon web ziyaretçisi ve 2,8 milyon sayfa görüntülemesiyle etkileyici bir performans sergiliyor ve gezginlerin yolculuğunun her yönünü kapsayan kapsamlı içerik sunuyor.

Gerçek zamanlı gezgin niyeti sinyallerine erişim sayesinde markalar artık gezginlerle ilk ilham aşamasından planlama, rezervasyon ve seyahate kadar yolculuklarının her aşamasında etkileşime geçebiliyor. Ayrıca reklamverenler, görüntülü reklam ve dijitalleştirilmiş platformlarda kanallar arası fırsatları yakalayabilir.

Bu işbirliği, Google’ın üçüncü taraf çerezlerinde yakında yapacağı değişiklikleri öngören çok önemli bir zamanda gerçekleşti. Bu ortaklık, gelen gezginleri hedefleyen seyahat ve perakende markaları için benzersiz bilgiler, gerçek zamanlı veriler ve hedefleme yetenekleri vaat ediyor.

Crimtan’ın JAPAC ticari direktörü Joshua Wilson şunları söyledi: “Çerezlere karşı verilen mücadelenin ortasında, iki ana yaklaşım pazarlama endüstrisini şekillendirmeye devam edecek: içeriğe dayalı hedefleme ve birinci taraf verileri. İkincisi web sitesi ziyaretçilerinin kendi verilerine dayansa da ölçeklenebilirlik konusunda zorluklar var.

“Crimtan, müşterinin yaşam döngüsü yolculuğu boyunca en alakalı mesajları sunma yeteneğimizden yararlanmak isteyen markalara yüksek kaliteli bir izleyici havuzu sunmak için Fast Train Media gibi yayıncılarla ortaklıklar kurdu.”

Her yıl 70.000 seyircinin bir araya geldiği ikonik Londra Maratonu yaklaşırken, pazarlamacılar etkinliğin enerjisinden yararlanmak ve Londra’nın cazibesini maraton gösterisinin yanı sıra sergilemek ve gezginlere Birleşik Krallık’ı keşfetme konusunda ilham vermek için eşsiz bir fırsata sahip oluyor.

Fast Train Media direktörü Gregory Lane şunları söyledi: “Birinci taraf verilerimiz benzersizdir çünkü planlama aşamasından pazara girip seyahat edene kadar her gezginin yolculuğunu anlar. Bu bilgi ve hizmeti, belirli bir gezgin grubuna veya seyahat yolculuğu boyunca ulaşmak isteyen potansiyel markalarla paylaşabiliriz. Crimtan’ın bu ortaklığa güç vermesinin, markalara mevcut erişim alanlarının dışına çıkmaları için yeni ve benzersiz bir fırsat ve platform sağladığına inanıyoruz.”

Önde gelen küresel markaların bu gibi konuları şahsen tartıştığını duymak ister misiniz? Dijital Pazarlama Dünya Forumu (#DMWF) Avrupa, Londra, Kuzey Amerika ve Singapur hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir