1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Xiaomi’nin kordonsuz ütüsü Lofans Cordless Steam Iron satışa çıkıyor

Xiaomi’nin kordonsuz ütüsü Lofans Cordless Steam Iron satışa çıkıyor
0

Son devirde kordonsuz/kablosuz olarak kullanılabilen aygıtlar kategorisine ütüler de katıldı. Yapıları gereği prizden ayrılmaması gereken bu aletler birtakım pratik tahlillerle kordonsuz olarak kullanılabiliyor. Xiaomi Lofans bunun son örneği.

Lofans Cordless Steam Iron özellikleri ve fiyatı

Xiaomi iştiraki Lofans tarafından üretilen Lofans Cordless Steam Iron ismindeki ütün art kısmında kordonsuz bir priz standına sahip. Bu stand size 2 dakikalık ütü yapabilecek kadar müddet sunuyor. Özel tuşuna basarak standdan ayırdığınız ütünüzü kullanabiliyorsunuz. İsterseniz kordonlu olarak da kullanabilirsiniz.

2000W güç harcayan ütü 280ml su tankına sahip. 35 saniye içerisinde hem ütü hem de su tankı ısınabiliyor. Böylelikle günlük ütülerinizi kordonlu versiyonlara nazaran çok daha süratli bir halde yapabiliyorsunuz.

Kıyafetlere nazaran 3 farklı kullanım modu olan ütü alüminyum çerçeve ve seramik kaplama sayesinde 200 derece ısıya kadar dayanabiliyor. Ayrıyeten iyon kaplama da kıyafetleri yüksek ısılardan koruyor. Ayrıyeten bakteri ve mit üretimini de engelliyor.

Lofans Cordless Steam Iron modelini rakiplerinden ayıran ise fiyatı oluyor. Modelin satış fiyatı yaklaşık 30$ olarak belirlenmiş ve rakiplerine nazaran epeyce düşük bir düzeyde diyebiliriz.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir