1. Anasayfa
 2. Pazarlama Haberleri

Pepsi MAX, yeni görsel kimliğini kutlamak için Thames Nehri’ndeki dev CGI kutusunu tanıttı

Pepsi MAX, yeni görsel kimliğini kutlamak için Thames Nehri’ndeki dev CGI kutusunu tanıttı
0

Pepsi MAX, Londra’nın North Greenwich kentinde dudak uçuklatan bir sahneye sahip çarpıcı bir CGI çekimi parçası sunarak on dört yıl aradan sonra ilk büyük yeniden tasarımını ortaya çıkardı.

Yeniden tasarlanan ve yenilenen elektrik mavisi ve siyah logosunun yer aldığı bu çarpıcı video, kola markasının dinamik yeni çağına doğru gelişimini kutlamak amacıyla yayınlandı.

Dünyanın farklı ülkelerine düşen olağanüstü enstalasyonun videosunda, Thames Nehri kıyısındaki bir dubanın üzerine yerleştirilmiş, dijital olarak değiştirilmiş bir sanat eseri yer alıyordu. Londra’nın ikonik simgesi olan The O2’ye (markanın mirasına ve uluslararası müzik etkinliklerine verdiği köklü desteğe uygun) bakan 20 metre yüksekliğindeki şişirilebilir Pepsi MAX, yerel halkın hayranlıkla izlediği sırada ayakta durabilir ve bunu, heyecan verici bir dinamik kompozisyon oluşturan drone’ların ışık gösterisi izler. gökyüzünde.

Londra’daki lokasyondaki muhteşem gösteri, Pepsi MAX’ın tasarım, hikaye anlatımı ve ortaklıkları kapsayan cesur yeni çağının ilk kutlamasına işaret ediyor. Marka, yenilenen yeni tasarımını kutlamak için 2024 boyunca tamamı hayranların tutkularıyla bağlantılı, sürükleyici, benzersiz deneyimler sunacak. Bu girişim Pepsi MAX’ın uluslararası marka sloganının bir parçasıdır ‘Daha Fazlasına Susadık’– Heyecan verici, yeni, eğlenceli ve beklenmedik olanı deneyimlemek adına merakını benimseyen ve peşinden koşanları kutlayan ve ödüllendiren.

Pepsi MAX Birleşik Krallık kıdemli pazarlama müdürü Neil Ronson şunları söyledi: “Yeni ve canlı görsel kimliğimizi ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz ve bu özel günü kutlamanın, The O2’nin yanında dijital olarak değiştirilmiş dev bir Pepsi MAX kutusunu piyasaya sürmekten daha iyi bir yolu var mı? Bu aktivasyon, Pepsi MAX markasının dinamik ruhunu her zamankinden daha büyük bir ölçekte yansıtarak, inanılırlığın sınırlarını zorlayan ve hedef kitlemizde derin yankı uyandıran unutulmaz marka deneyimleri yaratma konusundaki kararlılığımızın yürekten bir kanıtı olarak duruyor.”

Pepsi MAX, insanların özlem duyduğu şeyleri, yani yenilikçi ürünleri ve ikonik işbirliklerini sunarak kültür hızında ilerlemeye devam ediyor. 2024 yılında dünya çapındaki hayranlar Pepsi MAX’tan medya ortaklıkları, dijital ve sosyal medya ve markanın kapsamlı ev dışı etkinlikleri de dahil olmak üzere çok daha fazlasını görmeyi bekleyebilirler.

Konfor alanlarından çıkıp gerçekten sevdikleri şeylerden daha fazla keyif almayı sevenlerin şampiyonu olarak, Birleşik Krallık’taki Pepsi MAX hayranlarına, bu yılın ilerleyen dönemlerinde yaşanacak daha unutulmaz deneyimler için gözlerini dört açmaları çağrısında bulunuluyor.

Önde gelen küresel markaların bu gibi konuları şahsen tartıştığını duymak ister misiniz? Dijital Pazarlama Dünya Forumu (#DMWF) Avrupa, Londra, Kuzey Amerika ve Singapur hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir