1. Anasayfa
 2. Teknoloji

OnePlus 7 Pro’nun Avrupa fiyatı aşikâr oldu

OnePlus 7 Pro’nun Avrupa fiyatı aşikâr oldu
0
OnePlus 7 serisinin 14 Mayıs tarihinde New York’ta gerçekleştirecek bir aktiflikte resmen tanıtılması bekleniyor. Amiral gemisi telefonla ilgili bugüne kadar çok sayıda bilgi sızdırılmıştı. Son olarak OnePlus 7 Pro‘nun Avrupa’da nasıl bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği ortaya çıktı.
AndroidCentral isimli internet sitesi, taşınabilir dala yönelik emniyetli bilgileri ile tanıdığımız Ishan Agarwal‘den birtakım bilgiler aldığını söylüyor. Buna nazaran OnePlus 7 Pro’nun 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip varyantı 749 euro‘ya satılacak. 12 GB RAM ve 256 GB hafıza ile donatılmış üst sınıf versiyonu ise 819 euro fiyatla piyasaya sürülecek.

Giriş düzeyi model de olacak

Yayınlanan raporda premium varyant için Avrupa’nın çeşitli pazarlarında 10 euro‘luk bir fiyat farkı olabileceği belirtilmiş lakin anlaşıldığı kadarıyla şirketin OnePlus 7 Pro için hedeflediği fiyat 749/829 euro. Ayrıyeten amiral gemisi telefonun 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip giriş düzeyi modeli de olacak. Bu modelin ise 700 euro fiyatla piyasaya sürüleceği belirtiliyor.
Teknik özellikler şimdi OnePlus tarafından paylaşılmadı lakin Pro varyantının 90 Hz tazeleme suratı ve QHD+ çözünürlüğe sahip bir ekranla donatılması bekleniyor. Pro olmayan modelde, 60 Hz‘lik FHD+ ekran bulunacak. OnePlus 7 Pro üçlü art kamera sistemi ve açılır-kapanır öne kamera ile gelecek. Tıpkı vakitte daha büyük bir pil içereceği söyleniyor. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir