1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Galaxy Fold süresiz ertelendi

Galaxy Fold süresiz ertelendi
0

Teknoloji dünyasının en kıymetli adımlarından birisi olmaya hazırlanırken şanssız olaylar zinciri sonrasında en başarısız adımlarından birisi olmaya hakikat giden katlanabilir ekranlı Galaxy Fold modelinden berbat haberler var.

Zaman aşikâr değil

Normalde 26 Nisan 2019 tarihinde satışa çıkacak olan akıllı telefon modeli için ön siparişler başlamış ve büyük bir ilgi oluşmuştu. Ne var ki inceleme için dağıtılan ilk parti örneklerde farklı ekran kırılma meseleleri ortaya çıkmaya başladı.

Samsung apar topar inceleme için gönderdiği test örneklerini geri topladı ve şirket içerisinde hummalı bir araştırma başladı. Satış tarihi de 13 Haziran 2019 olarak revize edildi. Artık ise rastgele bir tarih verilmiyor.

13 Haziran tarihi aslında AT&T operatörünün ön sipariş sayfasındaki güncelleme ile ortaya çıkmıştı. Telefonu ön sipariş verenleri sayfada 14 Haziran tarihi karşılıyordu. Son güncellemede ise teslim tarihi büsbütün kaldırıldı ve stok dışı ibaresi konuldu. Ayrıyeten siparişten vazgeçmek isteyenler için de İptal tuşu eklendi.

Anlaşılan o ki ekran sorunu epeyce önemli görünüyor ve Samsung da bunun için kesin bir tarih veremiyor. Geçmiş yıllarda yaşanan Galaxy Note 7 sorununun tekrarlanmaması için Samsung’un ince eleyip sık dokuduğu açık. Baht bu ki daha piyasaya çıkmadan sorun fark edildi ve bir skandal patlamadan engellendi.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir