1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Fortnite’ın Avengers: Endgame aktifliği başladı

Fortnite’ın Avengers: Endgame aktifliği başladı
0

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan lakin ayrıntıları tam olarak bilinmeyen Fortnite Endgame aktifliği bugün itibariyle başladı. Marvel ve Epic Games paydaşlığı sonucu ortaya çıkan yeni Endgame, evvelki aktiflik üzere sınırlı müddetli mod olarak oyun içerisinde yer alacak.

Thanos grubu Avengers ekibine karşı

Yeni oyun modu iki farklı kadroyla başlıyor. Bu gruplardan biri Thanos ve komutasındaki Chitauri’ler oburu ise kahramanlardan oluşan diğer bir grup olacak. Thanos ekibinin vazifesi iddia edebileceğiniz üzere altı Sonsuzluk Taşı’nı bulmak. Kahramanların vazifesi de Thanos’u ve Chitauri’leri durdurmak.

Sonsuzluk taşını birinci bulan Chitauri, Thanos’a dönüşüyor. Evvelki aktiflikten hatırlayabileceğiniz üzere Thanos öteki oyunculara karşı çok daha güçlü. Ayrıyeten topladığı her Sonsuzluk Taşı için de ek özellikler kazanabiliyor. Kahraman grubuna ise Kaptan Amerika’nın kalkanı, Thor’un cazip ve Iron Man’in eldivenleri üzere silahları bulabilecekleri haritalar veriliyor. Bu özel silahlar Thanos’u yok etmelerindeki en büyük yardımcıları olacak.

Fortnite’ın v8.50 güncellemesiyle gelen aktiflik an itibariyle oynanabilir durumda. Merakla beklenen Avengers: Endgame sinemasının vizyona girdiği bugünlerde yeni oyun modu hem Marvel hem de Epic Games için hoş bir aktiflik olacaktır. Yeni oyun modu hakkında tüm ayrıntılara bu ilişki üzerinden ulaşabilirsiniz. Aktifliğin tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir