1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Epic Store, 400 TL’lik oyunun ön sipariş fiyatını 99 TL’ye indirdi

Epic Store, 400 TL’lik oyunun ön sipariş fiyatını 99 TL’ye indirdi
0

Steam’e alternatif bir platform olarak son vakitlerde oldukça ün kazanan Epic Games Store, yavaş yavaş Türkiye’ye özel kimi atılımlar de yapmaya başladı. Bu yılın en merakla beklenen oyunlarından olan Control’un ön sipariş fiyatı 399 TL’den 99 TL’ye indirildi.

Control şu anda PlayStation Store’da 259 TL’den ön siparişe açılmış durumda. Xbox One tarafında ise fiyat 395 TL olarak belirlenmiş. Xbox Store’da aslında 145 TL’den açılmıştı lakin yapılan artırımlardan sonra fiyat 395 TL’ye yükseldi. Epic Games Store’daki 99 TL’lik ön sipariş fiyatının ne vakte kadar devam edeceği bilinmiyor.

Control’ü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Max Payne ve Alan Wake’in yaratıcılarından: Control

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Control, tuhaf kıssası ve oynanışıyla oyunseverlere değişik bir tecrübe vaadediyor. Oyunda Federal Denetim Ofisi’nin (Federal Bureau of Control) başkanı olan Jesse Faden isimli karakteri denetim ediyoruz. Saklı bir devlet ofisi olan Federal Bureau of Control (FBC) dünyadaki doğaüstü olayları araştırmakla misyonlu.

Control, FBC merkez binasının dünya dışı birtakım güçler tarafından ele geçirilmesiyle başlıyor. Büro’nun yeni başkanı Jesse Faden, işgal altındaki binanın denetimini tekrar elde etmek için bir ekip gizemli olaylar ve düşmanlarla gayret edecek.

Aşağıda Control’un geçtiğimiz ay yayınlanan RTX demo manzaraları yer alıyor. Görüntüde oyunun grafiklerine yoğunlaşılıyor olsa da oynanışla ilgili de kimi farklı manzaralar var. Havada uçuşan insanları, garip silahları ve süpergüçleriyle Control yeniden tam bir Remedy oyunu olmuş diyebiliriz.

Control 27 Ağustos’ta çıkış yapacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir