1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Xbox Live ve Game Pass için ortak paket gelebilir

Xbox Live ve Game Pass için ortak paket gelebilir
0

Microsoft’un Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold hizmetlerini kullanmak isteyen oyuncular başka satın almalar yapmak zorunda kalıyorlardı. Daha evvelce başarılı sızıntılarıyla bilinen h0x0d isimli Twitter kullanıcısı, Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold için ortak paket gelebileceğini söylüyor.

Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate ismini alan ortak paket sayesinde hem Game Pass arşivindeki yüzün üzerindeki oyundan faydalanabileceksiniz hem de konsolunuz için Xbox Live Gold üyeliği almış olacaksınız. Olağan koşullarda ikisi için ödenecek toplam aylık fiyat 19,98 dolar oluyor. Lakin Xbox Game Pass Ultimate 14,99 dolar fiyata sahip.

Disksiz Xbox hakkında duyumların artmaya başlaması bu paketi daha manalı kılıyor. Xbox Gamepass Ultimate aboneliği başlatan oyuncular disksiz Xbox ile rahat bir tecrübe yaşayacaklardır. Paketin ülkemize sunulup sunulmayacağı hakkında ise şimdi bir bilgi bulunmuyor. 

Microsoft geçtiğimiz sene Xbox One, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’i bir ortada sunduğu 35 dolarlık abonelik hizmetini devreye sokmuştu. Yalnızca kısa müddetliğine makul ülkelerde kullanabilen bu hizmet daha sonrasında kaldırıldı. Görünen o ki konsol ortadan çıkartılarak gibisi bir paket gelecek. Son olarak Microsoft’un xCloud isimli çevrimiçi oyun servisi üzerinde çalışmalar yaptığını da hatırlatalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir