1. Anasayfa
 2. Teknoloji

AT&T, Galaxy Fold’un yeni teslim tarihi için Haziran ayını işaret ediyor

AT&T, Galaxy Fold’un yeni teslim tarihi için Haziran ayını işaret ediyor
0

Akıllı telefon dünyasındaki son devrin en değerli değişimi katlanabilir cihazlar olarak görülüyordu. Samsung da bu değişimin öncülerinden biri olmak için Galaxy Fold modelini tanıttı. Tanıtımın akabinde belirli bir müddet sessiz kalan firma geçtiğimiz hafta birinci inceleme örneklerini teknoloji basınına gönderdi. Lakin ortadan bir gün geçmeden ekran sorunlarıyla gündeme gelen Galaxy Fold’un son kullanıcıya ulaşacağı tarih resmi olarak ertelendi.

Yeni teslim tarihi 13 Haziran olabilir

ABD’nin kıymetli operatörlerinden AT&T, Galaxy Fold ön sipariş eden müşterilerine bugün bir bilgilendirme maili yolladı. Mailin içerisinde Galaxy Fold modelinin yeni teslim tarihi 13 Haziran olarak gözüküyor. AT&T üzerinden Galaxy Fold satın alan tüm müşterilere gibisi bir mail ulaşmış. Samsung şimdi yeni teslim tarihi hakkında açıklama yapmadı. Mevzu hakkında AT&T ile irtibata geçen The Verge de rastgele bir cevap alamadıklarını belirtiyor.

Kısacası henüz resmi bir açıklama olmadığı için net bir şey söylemek mümkün değil. AT&T aygıtı satın alan müşterilerine bir tarih verebilmek maksadıyla kendisi 13 Haziran’ı belirlemiş olabilir. Zira olağan kaidelerde içinde bulunduğumuz ay itibariyle müşterilere telefonlarının gönderilmeye başlaması gerekiyordu.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Samsung gönderdiği eserleri geri toplayarak hatanın nereden kaynakladığını aramaya odaklanıyor. Her ne olursa olsun Galaxy Fold için bu türlü bir başlangıcın pek âlâ gözüktüğünü söylemek mümkün değil. Samsung sorunu ve tahlilini anladıktan sonra yeni teslim tarihi hakkında kesinlikle resmi bir açıklama yapacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir