1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Teknoloji ve girişimciliğin konuşulacağı IWD Antalya’19 aktifliği başlıyor

Teknoloji ve girişimciliğin konuşulacağı IWD Antalya’19 aktifliği başlıyor
0

Yazılım teknolojileri ve girişimciliğin konuşulacağı IWD Antalya’19 aktifliği 20 Nisan tarihinde Akdeniz Üniversitesi’nde düzenlenecek. Bu yıl ikinci defa düzenlenecek aktifliğe fiyatsız olarak katılabilirsiniz.

‘Kadınların bilişim dünyasındaki farkındalığını ve yetkinliklerini artırmak’ gayesiyle düzenlenen aktifliğe bayan yahut erkek fark etmeksizin herkes katılabilecek.

Women Techmakers Antalya tarafından düzenlenen IWD etkinliğinde iştirakçiler, 10 oturumda taşınabilir, yapay zeka, girişimcilik, UI/UX teknolojileri üzere çeşitli alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri üzere, fuaye alanında çeşitli firmalar ile bir ortaya gelip farklı beşerlerle tanışarak eğlenmeye her an devam edebilecekler.

 

Akdeniz Üniversitesi’nden Prof.Dr. Burcu Demirel, Java ve Kotlin alanında uzman Haydi Tok, Flutter GDE ve birebir vakitte İzmir İktisat Üniversitesi Öğretim Vazifelisi Gazihan Alankuş, UI/ UX alanında Expert Resul Caner Yıldırım aktiflikte konuşmacı olarak yer alacak isimlerden kimileri.

DonanımHaber’in basın sponsoru olarak desteklediği IWD Antalya’19 aktifliği hakkında daha fazla bilgiyi ve kayıt formunu bu linkten bulabilirsiniz: http://iwd19.gdgantalya.com

GDG Antalya
Instagram Twitter Facebook Youtube
WTM Antalya
Instagram Twitter Facebook
 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir