1. Anasayfa
 2. Genel

Kadınlar İçin Yeni Bir Evren: ZEVOSİS

Kadınlar İçin Yeni Bir Evren: ZEVOSİS
0

Adını mitolojide “ihtişam” ve “kaos” kelimelerinden alan zevosis.com; gökyüzündeki işaretleri sizin için tercüme ediyor…

Tarih boyunca önemli kararlar için her zaman yıldızların konumları ve fısıltıları rehber edinilmiştir. Fakat astrolojinin insanlara bilgi vermek için pek de cömert davrandığını söyleyemeyiz. Yıldızlar her ne kadar tüm ihtişamlarıyla parıldıyor olsa da gizemli kalma konusundaki ısrarını her daim sürdürüyor. İşte “Zevosis” tam bu noktada devreye giriyor ve kaderinizle ilgili duymak istediklerinizden ziyade duymanız gerekenleri sizi fısıldıyor.

Zevosis, En İyi Kadın Blog Siteleri Arasındaki Yerini Giderek Sağlamlaştırıyor!

Henüz çok kısa bir zaman önce hayata geçirilen ve oldukça donanımlı olan ekibiyle, her detayının üzerinde özveriyle durulan siteye gelen geri dönütler, farklı konularda paylaşılan birkaç içeriğin de çok beğenilmesi yönünde olunca siteye moda, makyaj, kültür, cinsellik ve dizi-film gibi kategoriler de eklendi. Böylelikle Zevosis; bilinmeyeni öğreten, sorulmayanı soran ve bastırılanı ortaya çıkaran bir platform haline geldi! Üstelik çok yakında Tarot Kategorisi de okuyucularıyla buluşacak…

Zevosis: Astroloji ve Hayat Hakkında Her Şey!

Sitede sizi ilk olarak günlük burç yorumlarınız karşılıyor! Astroloji ve Bioenerji alanında eğitim görmüş yazarlar tarafından her gün için genel durum, aşk & ilişki ve finansal durum üzerine detaylı analiz ve yorumlarda bulunuluyor. Üstelik Çin Astrolojisi ve Vedik Astroloji’si de bu yorumlamalarda kullanılmakta. Önemli kararlara imza atmadan önce Zevosis günlük burç yorumu sayfasını ziyaret etmeyi sakın atlamayın!

Sitede astroloji kadar; modaya dair vermiş oldukları en yeni trendler ve ipuçlarıyla birlikte, dizi-film kategorisi de dikkat çekiyor. Zira izlemek için yeni dizi arayışında olalar bilir, spoiler’sız bir inceleme ya da özet yazısı bulabilmek son derece zordur. Neyse ki burası sayesinde bu açık kapanmış oldu. Netflix’e girmeden önce burada yer alan dizi incelemelerine mutlaka göz atın!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 4
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir