1. Ana Sayfa
  2. Muhasebe ve Finansman
  3. Ön Muhasebede Akla Gelen Tek İsim: Hesapcini

Ön Muhasebede Akla Gelen Tek İsim: Hesapcini

featured

Hesapcini, gücünü 25 yıldır kurumsal iş yönetimi alanında faaliyet gösteren Barkosoft Bilişim’den alan bir teknoloji şirketidir. Barkosoft ’un bünyesinde çalışan deneyimli mühendislerin ortak çalışması ve araştırması sonucunda kurulan Hesapcini, küçük ve orta ölçekli firmaların ön muhasebe süreçlerinde iş yükünü hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Yüksek teknoloji ile geliştirilen Hesapcini ön muhasebe programı, KOBİ’lerin ön muhasebe işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Hesapcini ön muhasebe yazılımı, pazarda yalnızca büyük ve güçlü işletmelerin değil, küçük ve orta işletmelerin de artık söz sahibi olması için büyük çabalar vermeye devam etmektedir.

Peki, Hesapcini KOBİ’lere neler sunuyor?

Modüler bir yapıya sahip olması sebebi ile tüm ön muhasebe işlemlerinin tek bir panelden yapılabilmesine olanak tanınmaktadır. Hesapcini ile hızlı fatura/irsaliye kesme, sipariş ve stok yönetimi, ürün/hizmet kaydı, cari hesap yönetimi, personel yönetimi, kasa/banka/çek/senet yönetimi ve e-fatura/e-arşiv gibi birbirinden farklı süreci yönetmek mümkündür. Tüm bunların yanı sıra sınırsız ve ücretsiz kullanıcı ekleme özelliği de yine Hesapcini tarafından kullanıcılarına sunulan özelliklerden biridir.

Bulut tabanlı bir ön muhasebe programı olması sebebi ile kullanıcılar mekândan bağımsız olarak çalışabilmektedir. İnternet bağlantısına sahip olunan her yerden cep telefonu, bilgisayar ya da tabletten Hesapcini’ne giriş yapılabilmektedir. Son derece kolay bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra özelleştirilebilir bir formata sahip olması sebebi ile firmanızın tüm muhasebe verilerine hızlı bir şekilde entegre olabilir.

Hesapcini, kullanıcılarına aylık ve yıllık ödeme planı sunulmaktadır.İlk kez üye olan herkese 30 günlük deneme süresi verilmekte olup, daha sonrasında aylık 50 TL yıllık ise 420 TL gibi bir fiyat politikasına sahiptir. Üstelik kullanıcılar ister deneme süresinde olsun isterse de abonelik satın alsın, program ile herhangi bir sorun yaşaması durumunda 7/24 canlı destek hizmetinden de faydalanabilme imkânına sahip olabilmektedir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Daha öncesinde firmamda birkaç farklı ön muhasebe yazılımı denedim. Hesapcini de iyi bir program fakat evobulutun sektörlere yönelik farklı çözümler sağlaması ve esnek yapısını da çok beğeniyorum.
    programı incelemek isterseniz https://www.evobulut.com/ 14 gün ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.
    satıştan desteğe tüm ekip çok ilgili ben ve ekibim 1 yıldır sorun olmadan kullanım sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.