1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Google’ın Fotoğraflar uygulaması katlanabilir telefonlarla uyumlu hale geldi

Google’ın Fotoğraflar uygulaması katlanabilir telefonlarla uyumlu hale geldi
0
 
Samsung‘un katlanabilir telefonu Galaxy Fold, pek çok tartışmaya husus olmasına karşın, katlanabilir telefonlar son günlerin en büyük akıllı telefon trendlerinden biri olmaya devam ediyor. Rouyu ve Huawei üzere pek çok teknoloji devinin katıldığı bu furyanın en büyük destekçilerinden biri de Google.
 
İlk günden bu yana katlanabilir telefonların en büyük destekçilerinden biri olan, hatta katlanabilir telefonlar için özelleştirilmiş bir Android işletim sistemi hazırlayan Google, dayanaklarına orta vermeden devam ediyor. Amerikalı teknoloji devi, artık de kendi bünyesi altındaki uygulamaları katlanabilir telefonlarla uyumlu hale getiriyor.
Şirketin katlanabilir telefon takviyesine kavuşacak birinci uygulaması Google Fotoğraflar. Katlanabilir telefonlar için yayınlanan geliştirmeler ortasında uygulamayı ikinci ekrana taşıyarak diğer bir uygulamayla birlikte kullanabilmenize imkan tanıyan Ekran Sürekliliği ve daha pek çok kullanışlı özellik yer alıyor.

Google Fotoğraflar‘a gelen yenilikler sadece bunlarla hudutlu değil. Fotoğraf ve görüntülerinizden hangilerinin şimdi yedeklenmediğini görmenize ve yedeklenecek öğeleri proaktif bir formda seçebilmenize yardımcı olacak yeni bir galeri görünümü de iOS ve Android kullanıcıları ile buluştu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir