1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Amazon, İstanbul’un belli bölgeleri için tıpkı gün teslimat yapıyor

Amazon, İstanbul’un belli bölgeleri için tıpkı gün teslimat yapıyor
0

Genelde internet üzerinden yapılan alışverişlerde 1-3 gün ortası teslimat mühletleri mevcut ve müşterilerin büyük kısmı da bunu kabul etmiş durumda. Bununla birlikte tıpkı gün teslim edilmesi gereken acil gereksinimler da olabiliyor.

Belirli bölgeler

Amazon.com.tr platformu İstanbul’un belli bölgeleri için birebir gün teslimat hizmeti vermeye başladığını duyurdu. Yeni servis sabah 10:30’a kadar verilen siparişlerin tıpkı gün içinde adrese teslim edilmesini sağlıyor.

Sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen tüm eserler için geçerli hizmetle Pazartesi’den Cumartesi’ye saat sabah 10:30’a kadar verilen siparişler birebir gün akşam 17.00-21.00 saatleri ortasında teslim ediliyor.

Televizyondan tost makinesine, cep telefonundan kitaba, kahve makinesinden çocuk oyuncaklarına kadar birçok farklı eser kümesinde geçerli Tıpkı Gün Teslimat hizmetinde asgarî sepet meblağı aranmıyor.

Amazon hesabınızda oturum açtıysanız ve eser detayları sayfasında teslimat yeri olarak uygun bir adres seçtiyseniz, eseri sipariş etmek için ne kadar müddet kaldığını gösteren bir vakit penceresi çıkıyor. Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğini de burada görebilirsiniz. Amazon.com.tr müşterileri birebir gün teslimat hizmetinden 12.90 TL karşılığında faydalanabiliyor.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir